DEFA grzałka silnika

Elektryczne ogrzewanie postojowe DEFA

Oferujemy sprzedaż części i montaż systemów ogrzewania DEFA, a także obsługę i rozbudowę istniejących instalacji.

Elektryczne ogrzewanie postojowe DEFA do działania wymaga zasilania prądem przemiennym z sieci 230V. Kompletny system DEFA WarmUp składa się z grzałki silnika, ogrzewacza wnętrza, elektronicznej ładowarki akumulatora i jednostki sterującej.

Zaletą systemu DEFA WarmUp jest jego modułowa budowa pozwalająca na dostosowanie systemu do potrzeb i wymagań użytkownika. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyposażyć pojazd wyłącznie w grzałkę silnika.

DEFA ładowarka akumulatora

Do większości jednostek napędowych występuje specjalnie dedykowana grzałka silnika. Rozruch wstępnie podgrzanego silnika jest łatwiejszy i oznacza istotne zmniejszenie zużycia paliwa, a także obniżenie zużycia samego silnika w porównaniu do startu „na zimno”. Kolejną zaletą jest ograniczenie szkodliwych dla środowiska emisji.

DEFA ogrzewacz wnętrza

Niebezpiecznie jest jeździć z zaparowanymi i zamarzniętymi szybami. Ogrzewacz wnętrza zapewnia komfortową temperaturę wnętrza pojazdu. Ciepłe wnętrze pozwala zapomnieć o parowaniu szyb i porannym skrobaniu lodu.

Elektroniczna ładowarka daje pewność naładowanego do pełna akumulatora. Zaawansowana elektronika zapobiega przeładowaniu, a akumulator jest prawidłowo ładowany niezależnie od temperatury na zewnątrz.

Ogrzewanie postojowe DEFA to same korzyści dla pojazdu, jego właściciela oraz dla środowiska.

Zobacz też Webasto i Eberspächer. Jak dojechać? Kontakt