Dezynfekcja TUNAP

Tunap dziecko

Preparat do czyszczenia klimatyzacji Contra Sept 180

Nowoczesny, bezaldehydowy preparat do czyszczenia klimatyzacji kompleksowo zwalcza nieprzyjemne zapachy powstające z biegiem czasu na skutek gromadzenia się bakterii i grzybów. Zwycięzca testu na najskuteczniejszy preparat do czyszczenia układów klimatyzacji przeprowadzonego przez Niemiecki Instytut ds. Astmy i Alergii.

Procedurę czyszczenia klimatyzacji metodą TUNAP można podsumować jako unikanie „dróg na skróty”. Jej kluczowym punktem jest dokładne wyczyszczenie parownika, który jest elementem układu, na którym gromadzi się najwięcej osadów, bakterii i grzybów. Czyszczenie chemiczne specjalnym środkiem jest tu połączone z myciem ciśnieniowym, które pozwala wypłukać cały brud i usunąć go z przewodów wentylacyjnych pojazdu. Układ zostaje także zabezpieczony, co na dłuższy czas tworzy barierę dla rozwoju kolejnych, szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Podczas dezynfekcji TUNAP
  • Szczególnie polecany do kompleksowego czyszczenia układów klimatyzacji;
  • Do zwalczania nieprzyjemnych zapachów;
  • Dopuszczony do użytku przez DGHM (Niemieckie Towarzystwo Higieny i Mikrobiologii);
  • Szybko działający natryskowy preparat czyszczący na bazie alkoholu z właściwościami chroniącymi elementy wnętrza pojazdu.

Bakterie, grzyby i mikroorganizmy osiedlające się w układzie klimatyzacji, mogą prowadzić do zanieczyszczenia powietrza w samochodzie. Firma TUNAP zaleca 1 do 2 razy w roku przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji parownika oraz kanałów powietrznych używając preparatów do czyszczenia układów klimatyzacji najwyższej jakości. Preparat do czyszczenia klimatyzacji Conta Sept 180 pozwala usunąć przeszkadzające, nieprzyjemnie zapachy oraz zapobiec ponownemu osiedlaniu się bakterii, grzybów oraz mikroorganizmów na długi czas. Preparaty do czyszczenia klimatyzacji Contra Sept® są szczególnie polecane dla małych dzieci, alergików i astmatyków. Pozwól sobie swobodnie oddychać!

Tunap przed i po

Źródło: tunap.pl, motofocus.pl

Cennik Jak dojechać? Kontakt